...
 

Safmama

Sepetim 0

Alışveriş sepetinizde ürün yok

Royal Canin Feline Fit 32 Kedi Maması 2 Kg

Stok kodu: 3182550702201
%18
İndirim
₺165,00
₺135,00
444 88 22

ROYAL CANİN FELİNE FİT 32 KEDİ MAMASI 

Kedilerin beslenmesinde ilerleme kaydeder ve mükemmel beslenme doğruluğu ulaştırır. Kedinin en özel besinsel tüm gereksinimlerini bu mama karşılar.

Serbest radikallerle güçlü savaşmak ve hücre yaşlanmasının neredeyse tamamen önlenmesine yardım etmek için gereken tüm besinleri içerir. Yüksek oranda vitamin E ve C içerir. Mama içerisinde bulunan 40'tan fazla besin maddesi kedinizin yaşamsal ihtiyaçları karşılamaya yönelik düzenlenmiştir.

Fazla kilo riski ile savaşmak ve kedinin ideal kilosunu korumak için azaltılmış yoğunlukta enerji içermektedir. Benzersiz formülasyonu, tüy yumaklarının oluşumunu önler ve atılmalarını kolaylaştırır. Kuru mama idrarın asiditesini kontrol ederek, kedilerde idrar taşlarının oluşumunun önlenmesi gibi avantajlar taşımaktadır. İçerdiği yüksek orandaki C ve E Vitaminleri sayesinde, vücudun serbest radikallere karşı savaşmasına ve hücrelerin yaşlanmasının önlenmesine yardımcı olur. Yetişkin kedinizin ideal kilosunu korumak ve obezite ile savaşmak için özel olarak üretilmiştir. Bu yetişkin kedi maması, içeriği sayesinde tüy yumağı oluşumunu önlemeye yardımcı olur ve oluşmu tüy yumaklarının da vücuttan atılmasını kolaylaştırır.Yetişkin kedilerde idrarın ph’ını kontrol altında tutup, idrar taşlarının oluşmasını önler.